info@davincim.com
0544 100 40 16
Hakkımızda/About Da Vinci

Hakkımızda

Da Vinci Istanbul, ferah, samimi ortamı ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için kurulmuştur.

Kuruluşumuzdan bugüne yurt içi ve yurt dışı hastalarımıza çözümler üreterek, müşteri memnuniyeti sağlamaktan ve ziyaretçilerimizi mutlu etmekten gurur duyuyoruz.

Güncel tıbbi ve estetik yaklaşımları en son yenilikleri takip ederek sürekli kendimizi yeniliyor, güler yüzlü ekibimizle Genital Estetik, Ameliyatsız Estetik, Estetik Cerrahi alanlarında hijyenik bir ortamda istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda her türlü sorununuza çözümlerimizi sunuyoruz.

Kliniğimizde Genital Cerrahi Operasyonlarının yanı sıra, Vajinal Daraltma, Genital Beyazlatma ve İdrar Kaçırma gibi Genital Estetik alanlarında da son teknoloji cihaz  uygulamalarımız ile mükemmel sonuçlar elde etmekteyiz.

Ameliyatsız Estetik uygulamalarında yüz ve cilt gençleştirme konusunda Botoks, Dudak ve Cilt Dolgusu, PRP-GRP, İple Yüz Germe, Örümcek Ağı, HIFU Focus Ultrason ile Yüz Germe, Cilt Germe, Mezoterapi Uygulamaları, Leke ve İz Tedavisi ile oluşturduğumuz ciddi kombine yaklaşımlarımızda kullandığımız tedavi ve tekniklerle başarılı sonuçlar elde ediyoruz.

Cilt Bakımı ve Epilasyon bölümümüzde Naturel Dermaterapi, Akneli Yüz Tedavisi, Cilt Gençleştirme, Peeling ile Leke ve İz Tedavisi, Dermakozmetik Tedaviler alanlarında uzman deneyimli estetisyenlerimiz ile birlikte kaliteli çözümler sunuyoruz.

Saç Ekimi ve Jinekomasti(Erkekte Meme Küçültme) gibi ayrı uzmanlık gerektiren konularda da, minimum ölçüde iz bırakan ve son teknoloji ekipmanlar ile kalıcı çözümler sunarak memnuniyetinizi sağlıyoruz.

Da Vinci,  kaliteden ödün vermeden her zaman ilkelerine bağlı ve dürüst çalışma politikasıyla sizlere en iyi hizmeti vermeye devam edecektir. Sıcak ve samimi ortamımızı deneyimlemeniz için sizleri Kliniğimize bekliyoruz.

Da Vinci Istanbul was established to provide you with the best service with its spacious and friendly environment.

Since our establishment, we are proud of providing customer satisfaction and making our visitors happy by producing solutions for our domestic and international patients.

We constantly renew ourselves by following the latest innovations in current medical and aesthetic approaches, and with our friendly team, we offer solutions to all your problems in the fields of Genital Aesthetics, Non-Surgical Aesthetics, Aesthetic Surgery in a hygienic environment in line with your wishes and needs.

In addition to Genital Surgery Operations in our clinic, we achieve excellent results with our state-of-the-art device applications in the fields of Genital Aesthetics such as Vaginal Tightening, Genital Whitening and Urinary Incontinence.

The treatment we use in our serious combined approaches for face and skin rejuvenation in Non-Surgical Aesthetics, with Botox, Lip and Skin Filling, PRP-GRP, Thread Face Lift, Spider Web, Face Lift with HIFU Focus Ultrasound, Skin Lift, Mesotherapy Applications, Stain and Scar Treatment. and techniques, we achieve successful results.

In our Skin Care and Hair Removal department, we offer quality solutions with our experienced estheticians, who are experts in the fields of Natural Dermatherapy, Acne Facial Treatment, Skin Rejuvenation, Spot and Scar Treatment with Peeling, Dermacosmetic Treatments.

We ensure your satisfaction by providing permanent solutions with state-of-the-art equipment that leave minimal traces in issues that require separate expertise, such as Hair Transplantation and Gynecomastia (Male Breast Reduction).

Da Vinci  will continue to provide you with the best service with its honest working policy without sacrificing quality. We welcome you to our Clinic to experience our warm and friendly environment.


KADROMUZ